!!! Přechod školy na nový informační systém !!!

Z důvodu roztříštěnosti stávajícího informačního systému, který zahrnuje elektornickou žákovskou knížku a evidenci v matrice pro potřeby MŠMT a také z důvodu zavedení elektronických třídních knih, přechází ZŠ Vlčnov na systém nový, který vzájemně propojuje všechny tyto tři podsystémy spolu související. Během měsíce září probíhalo testovaní nového systému, nastavování a eliminace možných chyb. I tak je možné, že se ještě nejaké komplikace vyskytnou a budou jednotlivé věci dolaďovány za plného provozu. Zákonných zástupců se dotýka zavedení nových elektronických žákovských knížek, které budou fungovat v prostředí Edookit. Zde si musí vytvořit nový přihlašovací učet. Pozvánka do tohoto systému je zasílána školou na e-mail zákonných zástupců. Návod na vytvoření tohoto účtu je zde přiložen v příloze. Pokud by se vyskytly nějaké komplikace, obraťte se prosím na vedení školy nebo na Mgr. Alenu Brulíkovou (tel. 603 848 196).