Dobývání šachového „Olympu“!

I když se reprezentační družstvo v šachu naší ZŠ a MŠ Vlčnov v kategorii mladších žáků, ve složení René Moravec, David Moravec, Kristýna Lörincová a Jakub Chmelina, umístilo v krajském kole na čtvrtém (nepostupovém) místě, svojí sympatickou hrou a shodou šťastných náhod získalo „divokou kartu“ a v minulých dnech se zúčastnilo dvoudenního „Mistrovství ČR školních týmů v šachu 2024“ v Kongresovém centru Zlín, kde se v nabité konkurenci nejlepších škol celé České republiky umístilo po tuhých bojích na 26. místě z celkových 32 zúčastněných týmů ve své kategorii 1. – 5. třída ZŠ. Tato vskutku velkolepá akce, za účasti historicky nejvyššího počtu 96 soutěžících týmů z celé ČR v kategoriích I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ a střední školy, byla jistě pro naše reprezentanty skvělou sportovní i životní zkušeností. Za  snahu a  reprezentaci školy našim malým šachistům moc děkujeme.