Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace

Školní 1202

687 61 Vlčnov

Telefon: 572675117               Mail: zsvlcnov@zsvlcnov.uhedu.cz

Seznam žáků školy - školní rok 2016/2017

Třída: 1. A - tř. uč. Mgr. Jitka Kučerová
Buráňová Pavla
Daňhel David
Hlůšek Šimon
Holečková Markéta
Horáková Nikola
Hubík Daniel
Chlachulová Eliška
Kahánek Martin
Kolek Vojtěch
Lörinc Lukáš
Matušíková Lucie
Mikulec Martin
Mikulec Viktor
Mikulec Vít
Mikušková Edita
Mošťková Nikola
Němcová Eliška
Ondrušek Jan
Pacíková Iveta
Popelka Svatopluk
Smrtka Viktor
Stašková Karolína
Šusteková Natálie
Švestková Lucie
Zemková Amálie
Zpěvák František

 

Třída: 2. A - tř. uč. Mgr. Jitka Milošová
Barát Jiří
Hubíková Natálie
Chaloupka David
Janča Tobiáš
Josefík Jakub
Jurásek Matěj
Juřenová Simona
Káňa Antonín
Knotek Ondřej
Koníčková Tereza
Krupka Tobiáš
Křivda Tadeáš
Kučerová Tereza
Macko Natálie
Maršálek Matyáš
Mošťková Romana
Orlovský Jáchym
Slováček Roman
Trbola Daniel
Turčínková Natálie
Ulčíková Šárka
Zemek Roman

 

Třída: 3. A - tř. uč. Mgr. Taťána Čagánková
Heinrich Jan
Hlůšková Sabina
Horák Matyáš
Koníček Filip
Křapa Lukáš
Lekešová Klára
Mikulcová Sabina
Mošťková Klára
Němec Jakub
Ondrůšková Klára
Panáček Leoš
Podškubková Adriana
Stašková Michaela
Špaček Petr
Urbanová Zuzana
Zolmanová Adéla

 

Třída: 3. B - tř. uč. Mgr. Kateřina Knotková
Bača Alexandr
Bachanová Michaela
Blahová Tereza
Franta Martin Darek
Gaži Simon
Kadlčková Lucie
Kahánková Sára
Kašpařík Zdeněk
Keltnerová Nela
Knotek Michal
Koníček Šimon
Křapa Tomáš
Kubát David
Mikesková Zuzana
Mikulec Tomáš
Moštěk Michal
Pechalová Vendula
Smrtková Vendula
Šimková Jolana
Vašáková Kristýna
Votrubová Michaela
Zábranová Veronika

 

Třída: 4. A - tř. uč. Mgr. Eva Surá
Bukovjan Roman
Doležel Adam
Číž Václav
Chaloupková Julie
Juřenová Veronika
Kadlčíková Aneta
Kašpařík Pavel
Kovář Marcel
Kovářová Lucie
Krupka Tomáš
Krupková Nikol
Kučerová Adéla
Mikulec Petr
Mikulec Václav
Miosga Maxmilián
Mlýnek Tomáš
Moštěk Matěj
Mošťková Františka
Nevařil Lukáš
Podškubková Anita
Schererová Miroslava
Slavotínková Tereza
Snopek Tomáš
Solíková Barbora
Šimčík Filip
Tykal Kryštof
Tykal Martin
Vozár Lukáš
Zpěváková Eliška

 

Třída: 5. A - tř. uč. Mgr. Zdeněk Stašek
Adámková Klára
Blaha Martin
Cigošová Aneta
Číž Vojtěch
Daňhel Adam
Gregorová Natálie
Horsák Vojtěch
Janča Václav
Jančová Daniela
Knotek Jan
Koníček Roman
Křapa Štěpán
Kubát Michael
Kučerová Ivana
Marková Sabina
Matěj Martin
Mikulec Ondřej
Mikulec Tibor
Moštěk Filip
Moštková Klaudie
Mudrák Tadeáš
Ondrůšková Alžběta
Straňák Jiří
Srnec Jakub
Vrága Tomáš
Zemková Veronika
Zicha Michal

 

Třída: 6. A - tř. uč. Mgr. Šárka Lukášová
Bartošková Viktorie
Blahová Michaela
Dvořáková Karolína
Elkner Radek
Holeček Dominik
Horsáková Karolína
Hrubcová Adéla
Hrubošová Nela
Chaloupková Julie
Knotek Roman
Kolek Jakub
Koníčková Veronika
Mikulcová Julie
Mikulec Ondřej
Minarčíková Aneta
Moštěk Ondřej
Pešl Šimon
Petrenčák Tomáš
Pleslová Taťána
Smirnov Vadym
Straňáková Veronika
Šobáňová Veronika
Španěl Petr
Tomaštíková Zuzana
Tykal Tomáš
Ulčík Martin

 

Třída: 7. A - tř. uč. Mgr. Veronika Pilková
Brulíková Lucie
Hradílek Jan
Jakubčíková Lucie
Jakubčíková Veronika
Janča Matyáš
Juřenčák Jiří
Kolková Berenika
Koníčková Klára
Kovářová Dominika
Miosga Michal
Robová Sabina
Stojaspalová Alžběta
Šimková Johana
Špendlík Vojtěch
Šrutová Kateřina
Trbolová Veronika

 

Třída: 8. A - tř. uč. Mgr. Libor Trtek
Flekač Filip
Hodulíková Sandra
Koníček Jakub
Kyrychová Klára - Marie
Minarčík Pavel
Mlýnek Ctibor
Moštěk Jakub
Mošťková Hana
Nekolová Nela
Růžička Šimon
Slunečková Karolína
Špačková Kateřina
Švandová Eliška
Tykalová Karolína
Walterová Aneta

 

Třída: 9. A - tř. uč. Mgr. Romana Hanušáková
Fibichrová Leona
Janča Filip
Jedlička Miroslav
Junaštík Jan
Kadlčková Kristýna
Krchňáčková Diana
Kučerová Vendula
Matušík Martin
Mikulcová Veronika
Mikulec Erik
Miloš Ondřej
Pěrka Patrik
Scherer David
Svobodová Aneta
Vlčková Klára

 

Třída: 9. B - tř. uč. Mgr. Radka Kremrová
Bičanová Michaela
Bičanová Terezie
Franta Ondřej Darek
Fray Vojtěch
Chaloupka Bedřich
Koníček Ivo
Koníčková Eliška
Koníčková Veronika
Kroupa Kryštof
Kuželová Tereza
Lukášová Eliška
Pacík Tomáš
Tesař Tomáš
Zemánek Josef
Zolmanová Dagmar

 

Contact Administrators | ©2009 Company ZS Vlcnov