PLÁN SPOLUPRÁCE S RODIČI A PLÁN AKCÍ PRO DĚTI

ŠKOLNÍ  ROK  2018 – 2019

Přesný datum konání akcí bude upřesněn vždy v aktualitách.

ZÁŘÍ:

- Seznámení nových dětí s prostředím mateřské školy a novými kamarády, adaptace nových dětí v průběhu měsíce září

ŘÍJEN:

- DRAKIÁDA - 3. 10. 2018 (středa) od 15.00 hodin pouštění draků na poli nad MŠ, opékání na zahradě MŠ. Rodiče s dětmi pouští draky.

- Maňáskové divadlo "Šikulka" - 8. 10. 2018 (pondělí) - pohádky s výchovnou tématikou: "Zvířátka a odpadky", "Zatoulané koťátko", "Bráška a umíněná sestřička".

Hudební vystoupení Mgr. Vojkůvka - 31. 10. 2018 (středa) - "Pro radost"

Po dohodě s Přírodovědným centrem TRNKA při Domě dětí a mládeže Uherské Hradiště bude do našeho ŠVP a Plánu pro děti a rodičů s dětmi zakomponován vhodný výukový program

Další návrhy a náměty, datum a přesné organizační zabezpečení každé akce bude upřesněno na krátkých poradách před každou akcí.
Rodiče budou informováni na nástěnkách v šatnách dětí a na internetových stránkách Základní školy a Mateřské školy Vlčnov.

Další možné akce, které se naskytnou v průběhu školního roku 2018 - 2019 budou zakomponovány do tohoto plánu.