Prosinec 2017

Období Adventu bylo ve školní družině zahájeno nejprve výrobou adventních věnců. Tyto zhotovené věnce si žáci odnesli domů, aby mohli příjemně zahájit se svými blízkými tento sváteční čas. Následně další akcí bylo pečení a zdobení perníčků, kdy se zapojily i maminky, které pomáhaly s pečením i zdobením. Před vánočními prázdninami proběhlo koledování u stromečku spojené s ochutnávkou cukroví. Žáci si pro své nejbližší připravili pásmo básní se zimní a mikulášskou tématikou. Rovněž zde zazněly vánoční písně a koledy, kdy se přidali ve zpěvu i rodiče a příbuzní. Jana Mouralová.

Drakiáda

Srdečně zveme děti a rodiče na drakiádu, která se koná dne 4. 10. 2017 ve 14.45 hodin. Sraz u mateřské školy.